Еволюція
З бетону можна зробити все —
навіть вертоліт.
Олександр Пилипенко,
Президент Компанії
Навряд чи знайдеться термін, що міг би точніше описати безперервний процес якісних змін, що відбувається у ПБГ «Ковальська» упродовж 60 років.

Найяскравішим прикладом успіху еволюції є «Бетон від Ковальської» – ДНК компанії, її основний продукт і найбільша гордість.

За останні роки легендарний бренд оновився, фактично ставши знаком якості для нового покоління архітекторів, проектантів і будівельників. Наразі бетон не просто у тренді, він потрібен як ніколи раніше і потреба тільки зростає. Репутація бренду підтверджується статистикою – мільйонами відвантажених кубічних метрів бетону, а також тим фактом, що на кожному другому об'єкті використовується саме «Бетон від Ковальської». Справедливо буде сказати, що «Бетон від Ковальської» вже сьогодні є синонімом якості, надійності та довговічності. Кажемо «бетон» – думаємо «від Ковальської».
Цілком природно, що натхнення для створення оновленого образу компанія шукала безпосередньо в бетоні. Характерні прямі й чіткі геометричні форми, унікальна текстура та ґрунтовність стали основою рестайлінгу бренду «Бетон від Ковальської». Метою було зобразити характер бренду в найбільш зручній для сприйняття формі і, в той же час, естетично відтворити найбільші цінності компанії – стабільність, конструктивність, пристрасть до бізнесу. При цьому важливо було не втратити його унікальності, не змінити імідж, а лише оновити стиль, відтворивши дрібні деталі, які невдовзі змінять діджитал-простір і стануть близькими для клієнтів компанії.
Photo by Marion
Photo by Jacob
Photo by Hal
Photo by Jacob
Photo by Jacob
Photo by Leio
Photo by Shifaaz
Photo by Jason
Photo by Mike
Photo by Sven
Photo by David
Photo by Ed
Автором оновленого образу бренду «Бетон від Ковальської» є брендингова агенція Tough Slate Design. Вони, до речі, вважають цей проект одним із провідних кейсів: «Створюючи новий лого, ми рухалися досить поступово. Були константи – колір і форма – від них ми відштовхувалися. На нашу думку, вдалося все. У квадраті. Навіть, у кубі. У кубі з бетону.»

Айдентика настільки різноманітна та актуальна, що не варто дивуватися, побачивши міленіалів у фірмових футболках з логотипом «Бетону від Ковальської». Чому б і ні?